13 April 2020
کد مطلب: 509

قطعی شدن عرضه اولیه شستا برای چهارشنبه 27 فروردین 99

اعلام قطعی عرضه اولیه شستا در چهارشنبه 27 فروردین 99

قطعی شدن عرضه اولیه شستا برای چهارشنبه 27 فروردین

گودرزی معاون شرکت بورس تهران در صحبت با کانال تلگرامی عرضه اولیه

زمان عرضه چهارشنبه این هفته قطعی شده است / قیمت مناسب و منصفانه عرضه اولیه شستا، اولویت اول ما نسبت به زمان عرضه آن بود / دو شرکت تامین سرمایه ارزشگذاری شستا را انجام دادند / امیدواریم عرضه موفقی انجام شود

این روزها تب و تاب عرضه اولیه بزرگترین شرکت بورسی است به همین جهت برای آگاهی از آخرین وضعیت عرضه اولیه شستا گفتگویی با جناب گودرزی معاون بازار شرکت بورس داشتیم.

جناب گودرزی از فرآیند عرضه اولیه شستا بفرمائید؟
در خصوص شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ما جلسات متعددی رو در بورس تهران داشتیم، همچنین یک جلسه مفصلی را با یکی از شرکت‌های تامین سرمایه که کار ارزش گذاری سهام شستا رو انجام میده داشتیم.
ان شاء الله به جهت اهمیتی که عرضه این سهام در بورس تهران داره و با توجه به سرمایه بالای این شرکت، تقاضای ما از ناشر این سهم این بوده که دو شرکت مجوز دار تامین سرمایه از سازمان بورس و اوراق بهادار، ارزش‌گذاری شستا را انجام دهند.

چه میزان از سهم شستا قرار است عرضه اولیه شود؟
همانطور که مستحضرید سرمایه شرکت شستا 8000 میلیارد تومان هست که ان شاء الله قرار است 10% آن به عموم مردم، و 2% به صندوق های سرمایه گذاری عرضه شود.

در مورد زمان عرضه اولیه هم ممنون می شیم به سهام دارانی که منتظر زمان عرضه هستند بفرمائید؟
بحث های خیلی مفصلی در مورد قیمت و روش های ارزش گذاری این شرکت داریم. اصل قضیه این است، زمان عرضه موضوع بعدی است. مهمترین بحثی که شرکت بورس تهران با سهامداران #شستا دارد در خصوص موضوع ارزشگذاری و قیمت گذاری است‌. ما تمام تلاشمان را میکنیم که قیمت عرضه سهم #شستا برای عرضه اولیه به عموم مردم، قیمتی منصفانه و منطقی باشد.
در نهایت چهارشنبه جاری عرضه اولیه شستا انجام خواهد شد.

ضمن تشکر از پاسخگویی همیشگی شما  اگر صحبت پایانی در مورد عرضه اولیه شستا دارید بفرمائید؟
امیدواریم با توجه به تصمیماتی که سهامداران این سهم می گیرند عرضه موفق آمیری را شاهد باشیم و استقبال خوبی از این عرضه صورت گیرد.

زمان عرضه اولیه شستا

منبع: کانال Arzeh1avalieh


عضویت در کانال تلگرام [iponewsir@]

دریافت آخرین اخبار، تاریخ عرضه های اولیه
میزان سود و...